Wójt Gminy Stanisław Peczkajtis jest bardzo wdzięczny druhom z jednostki OSP Krzeszyce za angażowanie w patrolowaniu wałów na Kanale Postomskim.
Dzięki zaangażowaniu strażaków mieszkańcy Gminy mogą czuć się bezpieczniej
|
Zatrzymaj animacje
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
|
|
|
|
|
|
|